sosnowiec.info – ostatni rok kadencji

Kategorie: W mediach   | Luty 11, 2010

Wspominałem o wywiadzie dla portalu zagłębiowskiego sosnowiec.info we wpisie: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=1036#more-1036 , konkretnie w temacie ostatniego roku tej kadencji samorządu. Także co należy podkreślić z mojego punktu widzenia jest to ostatni rok prezydentowania Pana Prezydenta, jego zastępców, Pełnomocnika, czy akurat tych, a nie innych przedstawicieli naszej gminy, np. w Radach Nadzorczych spółek z kapitałem gminnym, czy tp.

Szerszy opis na stronie portalu: http://www.sosnowiec.info.pl/informacje/informacje/dabrowa-gornicza/dabrowski-samorzad-na-ostatniej-prostej,1,4,16561

Przy okazji podkreślę, że najbardziej skrajne rozwiązanie, jakie przedstawił radny T. Pasek, tj. likwidacji naszej Rady Miasta w tym składzie, popieram w całej rozciągłości.  Ewentualnie rozważę apel do Rady Miasta o zbiorowe podanie się do dymisji. Ostatnia sesja i walka o głosowanie półtajne radnych, szczególnie opcji prolewicowej, właściwie to „propodrazowskiej jest dowodem i dobitnie wykazały, że nie powinni oni reprezentować Wyborców naszego Miasta.  Uważam, że takimi zabawkami, jak dobro  mieszkańców całego miasta powinni się bawić u siebie w domu. Najlepiej jakby zaczęli od takiej gry planszowej w Monopol, to dobrze rozwija pewne cechy, m.in. umysłu.  A co do działalności publicznej, czy społecznej, to raczej nie dorośli do tego.  A z jakiej dzieje się to przyczyny, to mnie już nie interesuje!

A przecież doszło jeszcze łamanie praw człowieka i Konstytucji RP na ostatniej Radzie Miasta! Co prawda łamanie Konstytucji można próbować wytłumaczyć lewicowcom tym, że Traktat Lizboński jest nadrzędny dla obywateli polskich i państwa polskiego, czego prawdziwi Polacy raczej nie przyjmą do wiadomości. Przy okazji odsyłam także do mojego wpisu zatytułowanego „‚Traktat Lizboński = utrata niepodległości”: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=756#more-756

Jeszcze raz opis ostatniej sesji: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=1240#more-1240

Komentarze

Komentarze (1) do “sosnowiec.info – ostatni rok kadencji”

  1. AKI, 11 Lut 2010 o 15:45

    … Oj Panie Radny!…panie radny!… Czy wierzy Pan w to że apel do Rady Miasta o zbiorowe podanie się do dymisji ktokolwiek z zainteresowanych poprze??
    przecież wiadomo jest że koryto, choć się wywali, do góry dnem leży na podwórku, to świnie i tak nie odejdą od niego….

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie