matylewiczW ramach post scriptum do sesji z dnia 16.11.2016 r. przedstawię, jak manipuluje się opinią Mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Do dowodu użyję lewackiego (moim zdaniem) periodyku, wydawanego z pieniędzy wszystkich Mieszkańców naszego Miasta, także prawaków, czyli Przeglądu Dąbrowskiego. Mianowicie stanowisko Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w temacie naprotechnologii i tzw. „leczenia” bezpłodności metodą in vitro ocenzurowano w tej „podrazowskiej” gazecie następująco:

na czerwono fragmenty wycięte przez rzecznika urzędu Z. Podrazy (SLD) Pana B. Matylewicza (też skrajna lewica),

pozostawiono w lewackim periodyku tylko to co na ciemnoniebiesko:

Stanowisko Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

DSCF0013Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Dąbrowie Górniczej wyraża głębokie zaniepokojenie odrzuceniem przez Radę Miejską wniosku o wprowadzenie pod obrady uchwały dotyczącej utworzenia programu leczenia bezpłodności metodą naprotechnologii. Rada Miejska zdecydowała nie procedować projektu uchwały, który mógłby realnie pomóc osobom niepłodnym, ponieważ w przeciwieństwie do metody in vitro, nie jest zabiegiem, po którym osoby niepłodne dalej pozostają niepłodnymi.

Naprotechnologię wdrożyło już kilka samorządów. W opinii radnych PiS zgłoszony projekt uchwały leczenia bezpłodności metodą in vitro był przedstawiany w sposób upolityczniony i ideologiczny. Ponadto warto podkreślić, że projekt uchwały „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Dąbrowa Górnicza na lata 2017-2019”, posiadał załącznik, który ma zapis, wprowadzający niejasność natury prawnej, dotyczący związków partnerskich.

Prawo do życia jest fundamentalnym prawem człowieka, na którym wyrastają wszystkie jego pozostałe prawa. Współczujemy rodzinom, które nie mogą mieć potomstwa, ale to współczucie nie może wywoływać działań niezgodnych z sumieniami osób wierzących. Uważamy, że Rada Miejska powinna zajmować się rosnącym zadłużeniem miasta, rozwiązaniem problemów mieszkaniowych i społecznych oraz degradacją środowiska, a nie wszczynaniem sporów ideologicznych.

No comments

cbdo

Ps Całość filmiku z którego screen wstawiłem zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=5Dh1hATTgfA.

Ps ps Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości skierował do Prezydenta Miasta Z. Podrazy (SLD) oświadczenie z protestem:

2016.11.30-prezydentGrzegorz Jaszczura

Jerzy Reszke

Zbigniew Piątek

Mateusz Stępień

Piotr Ślusarczyk

Oświadczenie

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Dąbrowie Górniczej wyraża oburzenie z powodu ocenzurowania nadesłanego oświadczenia dot. leczenia bezpłodności w najnowszym Przeglądzie Dąbrowskim. Podobne praktyki manipulacyjne stosowane były w ustrojach totalitarnych, m.in. przez aparat propagandy komunistycznej w PRLu. Niedopuszczalne jest zachęcanie klubów radnych do podsyłania oświadczeń w celu publikacji w gazecie, a po otrzymaniu niewygodnego stanowiska wybieraniu pasujących redaktorom fragmentów. Oświadczenie jest jednolitą całością. I taką należy publikować. Zredagowany artykuł „Ani In vitro, ani Naprotechnologia” uchybia wszelkim standardom demokratycznym oraz zasadom Prawa Prasowego. Wnioskujemy o opublikowanie całego stanowiska Klub Radnych PiS w następnym Przeglądzie Dąbrowskim na pierwszej stronie.

Ps ps ps Sans commentaire.

Ps ps ps ps „Szczegółem” już jest, że na wspomnianej sesji nie było w ogóle dyskusji nad nie wprowadzonym do porządku obrad projektem uchwały dot. naprotechnologii, a o tzw. in vitro, czyli metodzie, która nie leczy bezpłodności, była mowa jedynie w oświadczeniach radnych lewicowych ugrupowań. Głównym tematem dyskusji na sesji w części merytorycznej była wg mnie dyskusja o kolejnym ogromnym kredycie, jaki zafundowali radni lewicy (i Prezydent) Mieszkańcom naszego Miasta! Zobacz: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=40516#more-40516.

podraza

Komentarze

3 komentarze do “sesja 16.11.2016 r. – post scriptum”

 1. Mira, 7 Gru 2016 o 10:31

  Dla nich każdy temat zastępczy odciągający ludzi od zadłużenia miasta jest dobry. I tyle w temacie.

 2. Kazimierz Jasionek, 7 Gru 2016 o 13:21

  Przecież każdy rozsądny mieszkaniec DG wie, że manipulacje jakie stosuje ekipa Zarazy to dla tej […] stały się normą i żadna prawda do tych bukowych łbów nie jest w stanie się przebić !!
  Kota ogonem obrócić to dla takich d…lizów nie jest żadnym problemem, a tym pismem wydawanym z pieniędzy wszystkich Mieszkańców można się tylko podetrzeć !!! Jedyne co tylko potrafią te marnociny Dyzmy to zadłużać nasze miasto, z czego na domiar wszelkich sprzeczności i tak pozostają bardzo zadowoleni. Ciekawe co może zmącić ich błogi nastrój ??? Chyba tylko odsunięcie (wywalenie) od koryta na zbity pysk !!!!

 3. antykomunista, 8 Gru 2016 o 8:21

  Tak trzymać.

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie