Homo Europaeus

Kategorie: Polityczne   | 6 grudnia, 2010

20101120872Bardzo ciekawą ocenę malejącej inteligencji wśród Wyborców przedstawił na swojej stronie internetowej Pan J. Korwin-Mikke. Postawię takie zadanie przed Czytelnikiem tego bloga, jeżeli Szanowny Czytelniku przeczytasz całość, to obroniłeś się przed powyższą tezą.

Hodowla Bydła – czyli: MANIFEST NORMALNOŚCI

„Dziwię się wam, ludzie…, właśnie: czy jeszcze „ludzie”? Czy jeszcze na świecie rządzi Homo Sapiens – czy już tylko Homo Sovieticus, albo jego następca, Homo Europæus?

Od ponad stu lat „postępowcy” wmawiali w ludzi, że są tylko bydlętami, że właściwie niczym nie różnią się od zwierząt – a w jakiejś gazecie, bodaj „Wyborczej”, przeczytałem tryumfalny artykuł, że „człowiek tylko czterema genami różni się od stonogi”. I ta propaganda odniosła skutek: ludzie sami uważają się za bydło – i pozwalają traktować się jak bydło.

Być może różnica między człowiekiem, a zwierzęciem jest tylko kulturowa – ale jest. Fizycznie możemy się nie różnić, ale mamy duszę – czy jak kto chce nazywać tę cudowną cechę człowieka. Być może różnica jest mała – ale cała nasza kultura dążyła, by ją powiększać. Dzisiejsza anty-kultura stara się ją zminimalizować.

Różnica kulturalna między człowiekiem, a bydlątkiem, jest taka, że decyzje człowieka szanujemy. Decyzji bydlęcia nie. Bydlę trzymamy na postronku, bo może zrobić sobie krzywdę albo wejść w szkodę. Dorosły mężczyzna zaś ma prawo zrobić sobie krzywdę – a jeśli wyrządzi szkodę, to ma za nią zapłacić.

I to jest ta podstawowa różnica.

Jak dzisiaj jesteśmy traktowani przez rządy: jak ludzie – czy jak bydło? Jeśli ktoś każe mi zapiąć się pasem w moim własnym samochodzie – to traktuje mnie dokładnie tak, jak chłop traktuje krowę…

…to znaczy: traktował. Przepisy Unii Europejskiej, zdaje się, zakazują trzymania krowy na postronku; to ja w samochodzie muszę być przypięty. Na razie zapinam się sam, ale już niedługo będą automaty nasuwające na mnie pasy – i samochód bez ich zapięcia nie ruszy.

Krzywdy sobie zrobić nie możemy – ale za szkodę też nie płacimy: jesteśmy przecież (pod przymusem) ubezpieczeni.

Doi się z nas pieniądze – i za te pieniądze utrzymuje się całe stado – oraz szefostwo tej „Animal Farm„. Jak już wiemy Szefowie usiłują zedrzeć z nas 83% zarobionych pieniędzy – i to ONI chcą wydawać je za nas.

Co zrobiłby Normalny Człowiek, gdyby ktoś przyszedł doń i powiedział: „Człowieku: ile zarabiasz? 3000? Świetnie! Daj mi z tego 2400, ja potrącę na siebie 600, a pozostałe 1800 wydam za ciebie – tak, że będziesz bardziej zadowolony, niż gdybyś sam wydał na siebie te 3000!” Co by zrobił Normalny Człowiek? Kopa w sempiternę – za drzwi!

Homo Europæus porykuje z radości, że ktoś chce się nim opiekować, i głosuje na takich, którzy wezmą mu jeszcze więcej pieniędzy – za obietnicę, że siano w żłobie będzie świeższe, niż do tej pory! Ma tylko jedną prośbę: by dawać mniej owsa koniom, a trochę więcej siana im, krowom.

A konie rżą na odwrotną melodię.

Rzygać mi się chce, gdy czytam, że „Rodzice hiszpańscy wyrazili radość, że rząd zajmie się problemem otyłości ich dzieci”. Moja suka wykazuje więcej rozsądku: to ona karmi swoje szczeniaki i – mimo ufności – z pewną podejrzliwością patrzy, gdy im coś podtykam. A bydlę? Krowa zapewne się cieszy, gdy ktoś zajmuje się jej cielakiem…

Zgroza mnie bierze – bo na resztki normalnych rodziców spadają kolejne ciosy. Ostatnio „polski” „Rząd” szykuje ustawę karzącą grzywną – 5000 zł – rodziców, którzy nie zaszczepią swoich dzieci!! Tyle się pisze, że niektóre szczepienia mogą być szkodliwe – i nic! Nadal „rząd” wie lepiej, jak opiekować się moim dzieckiem. W interesie firm farmaceutycznych przerabia się ludzi na bydlęta. Ale gdyby nie było to w interesie firm farmaceutycznych – byłoby tak samo źle, tylko jeszcze głupiej.

Dzieci odbiera się rodzicom pod byle pretekstem – by w reżymowych szkołach chować je na janczarów, na „Pawlików Morozowów” – jak te szczeniaki odbierane psom na „Farmie Zwierzęcej”. A niedawno przeszła ustawa karząca rodziców za danie dziecku klapsa!

Bydło nie myśli. Bydłu serwuje się hasełka typu: Wszystkie dzieci są nasze„. Żadne z bydląt przecież nie pomyśli, że to oznacza; „Moje dziecko nie jest już moje; jest nasze„. Co w praktyce oznacza, że to p.Minister je szczepi, je wychowuje… Cóż: szczeniak będzie moim psem, będzie mi służył – więc jest normalne, że to ja (a nie jego rodzice: pies i suka), decydują o tresurze. Ale żeby tak samo z człowiekiem?

Przecież gdy w 1901 roku rząd pruski postanowił zmienić tylko język, w jakim wykładany był jeden przedmiot (religia) nie zmieniając jego treści – we Wrześni wybuchnął strajk szkolny. Dziś kolejni ministrowie zmieniają treści programów, wedle swej woli wymieniają przedmioty – a rodzice to pokornie akceptują, liżąc dobrych panów po rękach – że tak dbają o ich dzieci.

Tak robi moja suka. Ale człowiek?

Dwa lata temu w USA, w Utah, dziecko było poddane chemioterapii. Po kilku miesiącach tej nieprzyjemnej kuracji, część lekarzy twierdziła, że już wystarczy – a część, że trzeba ją jeszcze kontynuować. Na nieszczęście wśród tych ostatnich był lekarz prowadzący (który miał przecież interes w kontynuacji – bo brał za to spore pieniądze…). Rodzice mimo to zabrali dziecko ze szpitala. Efekt: ścigała ich policja – i oskarżono ich o kidnapping!!!

Cóż: dawniej „kidnappingiem” było zabranie dziecka rodzicom. Teraz dzieci są „nasze”, czyli państwowe; i rodzice bezczelnie ukradli państwowe dziecko, cudzą własność!

Co zrobi farmer, gdy byk z krową wyprowadzą, łamiąc ogrodzenie, swoje cielę z zagrody, gdzie on je umieścił? Przyleje obojgu bydlakom – a cielę umieści tam, gdzie on chce.

To właśnie robią z nami ONI.

Jeśli już jesteśmy przy zwierzętach: ONI mają jeszcze inne piękne hasełko:Zwierzęta należy traktować tak samo, jak ludzi„. Piękne hasło – dopóki się nie dojrzy, że jest ono równoważne hasłu: „Ludzi należy traktować tak samo jak zwierzęta„. Dziś jest „wola polityczna” by staruszkom aplikować euthanazję; przecież dokładnie to samo robi się z innymi bydlętami – czy-ż nie?

Ludzie: czy jeszcze jesteście ludźmi – czy tylko bydlętami?

Oczywiście: zawsze większość ludzi chciała, by się nimi opiekować – byle dobrze. Szli więc dobrowolnie pod opiekę feudałów, wisieli u klamki pańskiej – i byli zadowoleni. Jednak dopiero d***kracja spowodowała, z ta Większość narzuciła swe obyczaje reszcie. „Ja lubię, jak mnie pod przymusem szczotkują i przycinają kopyta – to niech wszystkich pod przymusem szczotkują i przycinają kopyta”.

Czasem mam wrażenie że ONI testują swoje bydełko, do jakiego stopnia już zgłupiało i można zrobić z nim, co się chce. Do czego innego mogą służyć takie pomysły jak „małżeństwa homosiów”? Jednak w miarę, jak to trwa i się rozwija, zaczynam mieć przerażające podejrzenie:

ONI, dwa pokolenia wcześniej ludzie inteligentni, wychowywali swoje dzieci w tych samych szkołach – i obecnie ONI, to… również bydlęta! Durne, tępe bydlaki marzące tylko żarciu, piciu i ekscesach seksualnych.

Widać to po sprawie „globalnego ocieplenia”. ONI naprawdę wydają się wierzyć, w „zagrażające nam” ocieplenie! Choć przecież nie trzeba robić badań geologicznych: wystarczy wiedzieć, że „Grenlandia” to ląd, na którym ok. 900 roku kwitły cytryny – a, jak też wiemy, Europa nie została zalana przez ocean. Trzeba też być kompletnym kretynem, by uwierzyć, że lodowce Antarktydy, ogrzane z -40°C do -35°C – zaleją nagle cały świat.

A ONI – przynajmniej: niektórzy z NICH – wydają się sami w to wierzyć. Nadzorcy bydła stali się głupsi od chudoby, którą się opiekują…

Piszę to – po raz któryś powtarzając te myśli – jak rozbitek, który wrzuca papier w butelce w odmęt oceanu Internetu. Przecież gdzieś jeszcze są LUDZIE! Nie jestem na świecie sam, nie wszyscy jeszcze zbydlęcieli do cna, w niektórych tli się jeszcze iskra człowieczeństwa! Zbuntujmy się, do cholery! Obalmy ten system!

Jak można godzić się na ustrój, w którym bydlęta decydują o losie ludzi? Ja nie mam nic przeciwko temu, by ktoś chciał być traktowany jak nierogacizna – czyli żyć w „państwie opiekuńczym”. Ale człowiek, który nie chce decydować o własnym losie, nie powinien w głosowaniu decydować o losie innych!

Bydło niech sobie porykuje – a my musimy żyć! Bydło myśli o pełnym żłobie – my myślimy w wyprawach w Kosmos. Przyszłość Ludzkości (jeśli ma przetrwać) zależy od tego, czy zwyciężą ludzie – czy bydlęta? Czy wygra Rozum – czy Liczba?

I nie ma tu znaczenia, czy rządzi, SLD, PiS, PO czy PSL; niezależnie od tego liczba urzędników rośnie, coraz więcej przepisów ogranicza naszą wolność… Jak długo możemy to znosić?

Na szczęście ten system już jest zgniły. Nawet bydlątka zaczynają rozumieć, że rządzące nimi świnie rozpiły się, zdemoralizowały – i nie są już od nich mądrzejsze. Koniec jest bliski. Musimy się więc z’organizować, by być gotowi do stworzenia zrębów Państwa Wolności – w momencie gdy gdy cała ta anty-europejska „Unia Europejska” zacznie trzeszczeć w szwach.

To już niedługo. Zacznijmy się szykować.

Ps. Kilka zdjęć z pobytu J. Korwin-Mikke w Dąbrowie Górniczej:

IMG_4613 016IMG_4620 003

Ps.Ps. A także kilka ujęć z biblioteki pana Janusza, w jego domu w Józefowie pod Warszawą. Obraz  prezentowany na początku wpisu przedstawia nota bene komunistę K. Marksa wyrzucanego przez J. Korwina-Mikke z pomieszczenia.

20101120871201011208782010112087620101120880

Komentarze

6 komentarzy do “Homo Europaeus”

 1. Sprawiedliwy, 6 gru 2010 o 22:25

  To że bydło i rogacizna a zarazem zgnilizna siedzi przy korycie i narzuca swoją świńską wolę większości, to dokładnie widać wokół nas. Pytanie jakie samo się narzuca każdemu obywatelowi, który jeszcze nie upodlił się do końca i ma swój własny rozum musi brzmieć, jakim to sposobem te same znienawidzone, nic nie warte mordy znowuż zasiadają do tego tłustego koryta i rechoczą się do rozpuku z ciemnoty mieszkańców.

 2. M., 7 gru 2010 o 14:06

  Oczywiście Korwin utrafił w sedno!!!

 3. magdadrek, 7 gru 2010 o 22:01

  Przez ostatni czas na swoim pożal się Boże blogu pisał Pan o OBECNYM prezydencie DG „jeszcze prezydent”. Trochę się Panu pomieszało bo wychodzi na to, że wówczas powinien Pan pisać o sobie „jeszcze radny”. Nie pomogła Panu nawet zmiana barw politycznych z miernego PiS-u na całkiem POpularne PO. Jak Pan już chyba zauważył mieszkańcy chcą ciszy i spokoju a nie ciągłych wojen i krzykaczy. Proponuje przez najbliższe cztery lata to przemyśleć!

 4. Grzegorz Jaszczura, 8 gru 2010 o 8:46

  odpowiedź do magdadrek: nic mi się nie pomieszało to Wasza nienawiść do mnie powoduje pisanie bzdur. „Jeszcze prezydent” pisałem, ponieważ liczyłem na zmianę właśnie w tych wyborach. Radnym byłem do 11 listopada br. i nigdy nie napisałem o sobie „radny” później! To wynika z ustawy. Rozumiem że to taka Wasza czerwona (czarna) propaganda.Co do zmiany barw to dzieje się tak w wyniku zawierania koalicji przez UPR i proszę to zrozumieć. Z czego składa się (składała się) Wasza Lewica Demokraci?
  Ale mnie najbardziej śmieszy w wypowiedziach ateistów odnoszenie się do Boga, czy chodzenie przez np. Podrazę po głosy do Kościoła.

 5. sympatia, 8 gru 2010 o 13:35

  rzeczywiście Podraza łasił się do księdza Stasiaka jak do swego Boga, słusznie pan to zauważył.

 6. M., 9 gru 2010 o 10:11

  do sympatii: no Stasiak odwdzięczył się, aż przykro pisać.

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie