Wybory – Grzegorz Jaszczura, poz. 1, lista 10

Kategorie: Polityczne   | 8 października, 2018

I znowu wybory, tym razem samorządowe. Szanowni Sympatycy znajdziecie mnie na listach Prawa i Sprawiedliwości, ostatnio tradycyjnie w okręgu II na pozycji 1. Kolejny raz atakujemy, aby zmienić ten bardzo zły dla naszego miasta rządzący lewicowy układ koalicyjny. Tym razem jest to bardzo realne, dlatego zachęcam wszystkich do wysiłku, udania się na wybory i zagłosowania na Prawo i Sprawiedliwość. Zresztą dla naszej wspólnej lepszej przyszłości w Naszym Mieście jest to niezbędne!

Prezydent Z. Podraza (SLD) zdążył przez 3 kadencje doprowadzić do tego, że jesteśmy miastem 114-tysięcznym (ubywało 800 do 1000 mieszkańców na rok za jego rządów) i zadłużenia samego budżetu 327 mln zł (z 40 mln zł w 2006 r.) plus dobre 250 mln zł zobowiązań gminnych spółek, zakładu budżetowego i spzoz-u.

Dlatego jeszcze raz kandyduję do Rady Miejskiej Dąbrowy Górniczej, aby to zmienić.

Krótko o mnie z ulotki wyborczej:

Urodziłem się w Dąbrowie Górniczej. Tutaj ukończyłem I L.O. im. W. Łukasińskiego, potem w Gliwicach Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz studia podyplomowe Rachunkowość i Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jestem żonaty, mam dwie córki. Jestem wiceprezesem spółki prawa handlowego.

Zajmuję się także działalnością  społeczną i charytatywną. Publikuję artykuły na tematy gospodarczo-polityczne.

Moje hobby to sport, turystyka, falerystyka oraz literatura science fiction.

Zapraszam na moją stronę internetową: www.grzegorzjaszczura.pl. Tam przeczytają Szanowni Państwo więcej o Dąbrowie Górniczej z punktu widzenia osoby, która nigdy nie uwikłała się w uzależnienie od lewicowych władz Naszego Miasta!

Moją główną inspiracją do kandydowania w wyborach samorządowych jest chęć zmiany złego sposobu zarządzania budżetem przez obecne lewicowe władze miasta. Pracując w Radzie Miasta chciałbym sprawić, aby urzędnicy byli kompetentni, życzliwi i usłużni wobec Mieszkańców, żeby nie marnowali naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Zależy mi, aby ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie działalności gospodarczej w Dąbrowie Górniczej.

GMINA OSZCZĘDNA I EFEKTYWNA!

A jeszcze jedno:

w wyborach na Prezydenta Naszego Miasta popieram Pana Roberta Warwasa (PIS),

w wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego Panią Beatę Cieślik (poz. 6 na liście PIS).

Komentarze

2 komentarze do “Wybory – Grzegorz Jaszczura, poz. 1, lista 10”

  1. Ewa, 10 paź 2018 o 7:37

    Powodzenia.

  2. Miasto Równych Szans - rekreacja i dostępność - Rolowana Dąbrowa, 17 paź 2018 o 12:55

    […] Grzegorz Jaszczura (zobacz) […]

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie