II tura- kto popiera Zb. Podrazę (SLD)

Kategorie: Polityczne   | 29 listopada, 2010

20101129893Z grubsza wiadomo kto popiera człowieka z SLD. Niestety w naszym Czerwonym Zagłębiu (w złym tego słowa znaczeniu), takich ludzi jest trochę. Oczywiście popierają go przykładowo lewicowi (żeby nie napisać „lewi”) urzędnicy miejscy i urzędnicy spółek oraz jednostek zależnych od Miasta. Miałem z nimi do czynienia przez 4 lata i tutaj mogę faktycznie tylko dziękować Panu Bogu, że nie zostałem ponownie radnym Rady Miasta (zresztą  działały w tym wypadku też inne siły)! Ale drążąc dalej ten problem należy podkreślić, że popierają kandydata Zb. Podrazę Ci radni (koalicji propodrazowskiej Lewica SLD, SDPL, UP, itp oraz TPD), którzy prawie zawsze byli za podwyżkami podatków i opłat mieszkańcom naszego miasta, Ci radni którzy forsowali (w głosowaniach) podwyżki cen wody i odprowadzenia ścieków, wynikające zresztą z utajnionego Porozumienia Wspólników, zawartego w dniu sprzedaży pakietu prywatyzacyjnego PWiK sp. z o.o. Niemcom przez towarzyszy partyjnych Zb. Podrazy (2002 rok)!, Ci radni którzy wykorzystywali swoje stanowisko radnego do zatrudnienia się (ew. kogoś z Rodziny) na etacie w Urzędzie, czy spółce, jednostce zależnej!, itd. Mógłbym mnożyć przykłady, że właśnie ci radni działali (przynajmniej wg mnie) na niekorzyść mieszkańców naszego miasta. Dlaczego znowu zostali wybrani? Dla mnie Ci Wyborcy, którzy na nich zagłosowali to tacy prawie że sadomasochiści. Ale pewnie oni mają inne zdanie. Naprawdę tak uważam! Kontynuując tą politykę zrobią wszystko, żeby nasze miasto nie odbiło się od dna i przestało przypominać, że było (a może i jest) matecznikiem totalitaryzmu komunistycznego budowanego przez „przewodnią” siłę narodu, czyli PZPR przez kilkadziesiąt lat. Ich interes prywatny (niestety dla innych mieszkańców naszego miasta)  jest interesem nadrzędnym! A propos powiązań wspomnianych urzędników i radnych zapoznaj się z wpisem: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=7132#more-7132.

Ale zwrócę jeszcze uwagę, że Pana Zb. Podrazę (SLD) popiera radny K. Woźniczka, który wreszcie przyznał się, że był tajnym współpracownikiem służb komunistycznych walczących z Polakami. Zobacz: http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/246501-k-2c9682222b39e268012b3e7d747c0787.html?komitet=2c9682222b39e268012b3e7d747c0787, a także http://www.sosnowiec.info.pl/informacje/dabrowa-gornicza/kociokwik-w-dabrowie,1,4,18592. Napisałem „wreszcie”, bo nie wiem jak brzmiało jego oświadczenie sprzed 4 lat, czy wcześniej. zaświadczenieJest to dla mnie jako pokrzywdzonego w rozumieniu ustawy o IPN szczególnie przykre.

Dziwna też jest postawa Miejskiej Komisji Wyborczej. Podobno pismo z IPN-u określające byłych tajnych współpracowników służb komunistycznych przyszło do ww. komisji tydzień przed wyborami i nie zostało rozpowszechnione. W wyniku tego mieszkańcy głosowali na tajnych współpracowników służb komunistycznych nie wiedząc o tym! Zastępcą przewodniczącego komisji jest Wanda Ziętek, przewodnicząca TPD, które nagle i wbrew wcześniejszym ustaleniom postanowiło poprzeć w II turze kandydata Zb. Podrazę. Rzuciłoby to brzydkie światło na sposób działania i rzetelność Komisji. Chociaż może jest to zgodne z prawem. Można się zastanawiać, czy wybory w naszym mieście nie powinny być unieważnione! Wydaje się, że właściwym wyjściem z sytuacji byłoby wydanie przez Miejską Komisję Wyborczą komunikatu, kiedy otrzymała ona informację o oświadczeniu radnego K. Woźniczki.  Dlatego zastrzegam sobie, że ww. informacja nie jest potwierdzona przez Komisję. Dobrym miejscem do opublikowania tej informacji wydaje się gazeta „Przegląd Dąbrowski”.

Pana Zb. Podrazę (SLD) popiera także były Przewodniczący Rady Miasta Pani A. Pasternak (SDPL), która jak dla mnie to przez 4 lata zaistniała w Radzie Miasta głównie wyłączając mi mikrofon, gdy starałem się przekazać prawdę o rządach lewicy teraz i w przeszłości oraz łamiąc prawa człowieka i Konstytucję RP na sesji Rady Miasta. Zobacz przykładowo: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=5940#more-5940. O wycieczkach w góry radnych lewicowych nie będę pisać, bo nie jestem gazetą „Fakt”! Oczywiście z Agnieszką trochę przesadziłem. W większości prowadziła bardzo sprawnie sesje Rady Miasta, a kiedy trzeba było robiła to niesprawnie, żeby mieszkańcy się znudzili i wyszli z sali przy jakimś decydującym głosowaniu, np. podwyżce cen wody.

Oczywiście kandydata Zb. Podrazę (SLD) popierają wszyscy, którzy byli przykładowo za utrzymaniem diet radnych w wysokości największej w okolicy, czyli 2500 zł za miesiąc. Czyli mieszkańcy naszego miasta mogą stwierdzić z całkowitą pewnością, że koszty administracji w mieście nie spadną, a jesteśmy na 3 miejscu takowych wydatków w przeliczeniu na jednego mieszkańca w Polsce! Definicja diety jest lewicowcom całkowicie obca, zresztą podobnie jak inne definicje przydatne uczciwym ludziom.

Kandydata Zb. Podrazę (SLD) popierają także byli ZOMO-wcy (ROMO-wcy), to też siła.

Po co to piszę? Już odpowiadam. Istnieje jeszcze możliwość wręczenia tej, wyżej opisanej Lewicy, a także kandydatowi Lewicy Zb. Podrazie (SLD) czerwonej kartki. Jest to możliwe w najbliższą niedzielę, przy okazji II tury wyborów prezydenckich w naszym mieście. Wystarczy wybrać się jeszcze raz na wybory i postawić krzyżyk przy nazwisku innego kandydata na prezydenta Dąbrowy Górniczej, konkretnie Krzysztofa Stachowicza!!!

A czerwona kartka dla Zb. Podrazy wygląda tak:

20101129890201011298902010112989020101129890

Komentarze

8 komentarzy do “II tura- kto popiera Zb. Podrazę (SLD)”

 1. M., 29 lis 2010 o 13:19

  dobre!!!

 2. Sprawiedliwy, 29 lis 2010 o 14:57

  Podraza lubi czerwony kolor i żeby go wyciąć w II turze wyborów bardziej byłby potrzebny kat w czerwonym kapturze i toporem w rękach. Tym katem możecie być Wy wyborcy przy urnach w dn 5.12.2010 i nie słuchajcie tych krzykaczy i oszołomów których komuchy posyłają tam gdzie tylko jest jakaś grupa ludzi agitując ich do głosowania na Zarazę. To właśnie czerwony beton doprowadził nas mieszkańców, że co roku płacimy coraz więcej za wodę, coraz wyższe podatki,opłaty na biurokratyczną machinę w „Pentagonie” i wiele innych. Nam się żyje coraz gorzej a betonom coraz lepiej. Co się jeszcze musi wydarzyć w DG żeby wyborcy powiedzieli tej czerwonej pajęczynie…dość !!!

 3. Paweł, 30 lis 2010 o 15:46

  Szczera prawda. Tych agentów pewnie jest sporo więcej w otoczeniu Podrazy.

 4. pola, 30 lis 2010 o 21:12

  Popieram 🙂

 5. cytat z Aleksandry, 1 gru 2010 o 13:06

  GŁOSUJMY NA KRZYSZTOFA STACHOWICZA 5 GRUDNIA -CZŁOWIEK MŁODY AMBITNY TO PRAWDZIWY PREZYDENT -PRECZ SLD -NIC NIE ROBIĄ DLA NAS TYLKO POD SIEBIE STACHOWICZ-PREZYDENTEM DĄBROWY GÓRNICZEJ

 6. Grzegorz Jaszczura, 2 gru 2010 o 10:23

  Przepraszam za problemy jakie mieli państwo jak Czytelnicy tego bloga. Ale nastąpił ponownie atak hakerski poprzez serwer postsowiecki (ruski). Sytuacja jest opanowana. Atak nastąpił prawdopodobnie po umieszczeniu czerwonej kartki lewicy na moim blogu. To tak k’woli informacji.

 7. informator, 3 gru 2010 o 8:57

  5 grudnia tego roku głosujmy na Krzysztofa Stachowicza.

 8. MirekO, 14 cze 2015 o 14:43

  Trudno było znaleźć ten artykuł w google, strona ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. SEO w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie