Grzegorz Jaszczura, lista 3 (PiS), pozycja nr 1

Kategorie: Polityczne   | 27 października, 2014

IMG_6138 kopiaSzanowni Państwo! Byłem kandydatem do Sejmu RP w 2001 r., 2005 r. i 2007 r., do Senatu RP w 2011 r. (wynik w okręgu jednomandatowym nr 76 to 7004 głosy) oraz do Parlamentu Europejskiego w 2004 r. Startowałem także w wyborach samorządowych (w 1998 r., 2006 r. i 2010 r.). Mam nadzieję, że nikogo nie dziwi, że także w tym roku wystartuję do Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej. Wrogów od razu informuję, że będę starał się zmniejszyć napełnienie „koryta”, bo to jest jednym z moich głównych celów wyborczych. Przypomnę moją inicjatywę zmniejszenia diet radnym w Dąbrowie Górniczej, (z marca 2009 roku). Zobacz także.

W okręgu nr 2, obejmującym m.in. Starą Dąbrowę, Staszic, Adamieckiego, Korzeniec, Trzydziesty, Łęknice, Marianki, Ratanice, Niepiekło, Zieloną, Piekło znajdziecie mnie (członka Kongresu Nowej Prawicy) Szanowni Wyborcy na liście Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości (lista nr 3), na pozycji 1.

Tradycyjnie, można by napisać, przedstawię treści zawarte w mojej ulotce wyborczej:

CAM02993Moją główną inspiracją do kandydowania w wyborach samorządowych jest chęć zmiany złego sposobu zarządzania budżetem przez obecne lewicowe władze miasta. Pracując w Radzie Miasta chciałbym sprawić, aby urzędnicy byli kompetentni, życzliwi i usłużni, żeby nie marnowali naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Zależy mi, aby ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie działalności gospodarczej w Dąbrowie Górniczej.

Urodziłem się w Dąbrowie Górniczej w 1958 roku. Tutaj ukończyłem I L.O. im. W. Łukasińskiego, potem w Gliwicach Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz studia podyplomowe Rachunkowość i Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jestem żonaty, mam dwie córki. Prowadzę własną działalność gospodarczą oraz jestem wiceprezesem spółki prawa handlowego.

Zajmuję się także działalnością  społeczną i charytatywną. Publikuję artykuły na tematy gospodarczo-polityczne.

Moje hobby to sport (piłka nożna i brydż), falerystyka, turystyka oraz literatura science fiction.

Większość mojego życia jest związana z Dąbrową Górniczą. Dlatego chciałbym w najbliższej kadencji samorządowej zabiegać o polepszenie warunków życia mieszkańców naszego miasta.

Walka z marnotrawieniem pieniędzy mieszkańców była, jest i będzie (jeżeli otrzymam od Państwa mandat zaufania) moim podstawowym celem działań w Radzie Miasta.

Zapraszam na moją stronę internetową: www.grzegorzjaszczura.pl. Tam przeczytają Szanowni Państwo więcej o Dąbrowie Górniczej z punktu widzenia osoby, która nigdy nie uwikłała się w uzależnienie od lewicowych władz Naszego Miasta!

Więcej o mnie można przeczytać np. w zakładce Biografia na tym blogu, ewentualnie w encyklopedii Who is who w Polsce (IV wyd. 2005 r.).

W następnym wpisie mój program dla samorządu dąbrowskiego. dzisiaj zapoznawczo moje hasło wyborcze:

NIE DLA BIUROKRATYCZNEJ OPRESJI !

Na czerwono, żeby nawet komuniści zadrżeli 🙂 . Dziękuję.

Komentarze

6 komentarzy do “Grzegorz Jaszczura, lista 3 (PiS), pozycja nr 1”

 1. Sympatia, 27 paź 2014 o 8:30

  Panie Grzegorzu popieram.

 2. mieszkaniec, 27 paź 2014 o 14:37

  Cenię konsekwencję w głoszeniu przez Pana poglądów wolnorynkowych. Ma Pan mój głos!!!!

 3. Kazimierz Jasionek, 27 paź 2014 o 14:37

  Ci blogowicze którzy czytają moje komentarze zdążyli chyba mnie już poznać. Nigdy nie zagłosowałbym na jakiegoś karierowicza,kłamcę, du..liza, człowieka bez honoru i wstydu (a takich na listach jest multum) Dlatego z czystym sumieniem namawiam wyborców z okręgu
  nr 2 aby głosowali na P. Grzegorza !!! Z tego samego okręgu startuje również bezwstydna Pasternaczka !!! Jak wielki trzeba mieć tupet
  i braki w honorze by ta „lodówa” jeszcze się pchała do koryta !!!!! To tylko świadczy o katastrofalnym pędzie do władzy osób skompromitowanych, lecz nic nie robiących sobie z tego i próbujących nabrać znowuż wyborców jak to mają w zwyczaju !!!!!!!!

 4. Mateusz, 27 paź 2014 o 17:33

  Gdzieś kiedyś przeczytałem, że pisząc takie rzeczy powinno unikać się stwierdzeń „chciałbym”, powinno się raczej pisać „Jako radny zrobię…”
  Wydaje się to pierdołą, ale uważam że warto uwzględnić takie rzeczy, a nawet poszukać inne.

 5. Kazimierz Jasionek, 29 paź 2014 o 19:33

  Dzisiaj odbyła się ostatnia sesja RM w tej nic nie wartej kadencji !!!! Miałem przygotowane 2 plakaty które na wyciągniętych rękach pokazał wszystkim !!! Jeden oznajmiał ” Z wielką radością żegnamy tych bezradnych” a drugi nawiązywał do artykułów w prasie jak to Pasternaczka […]
  Napis na plakacie brzmiał ” Lodówa do garów” Proszę nie dziwić się mym atakom na tą osobę, gdyż swym zachowaniem i arogancją zasłużyła sobie na to !!! Teraz po takich artykułach jakby nigdy nic znowuż jej się śni koryto i staruje w następnych wyborach. Tylko pozazdrościć tupetu i braku honoru !!!!!!

 6. Bogdan, 13 lis 2014 o 8:13

  Głosuję na Ciebie.

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie