Stowarzyszenie Absolwentów I LO

Kategorie: Aktualności   | 17 grudnia, 2011

Okres przedświąteczny sprzyja miłym spotkaniom. Oczywiście same Święta Bożego Narodzenia, jak każde inne, są świętami rodzinnymi i to jest w nich także piękne. Jednakże chciałbym krótko przedstawić kolejne spotkanie, tym razem wigilijne, Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej. Odbyło się w restauracji „Astra” w Gołonogu przy ul. Morcinka.

Jeszcze w Radzie Miasta i Urzędzie Miasta unikałem dzielenia się opłatkiem z wojującymi ateistami, bo to trochę niepoważne i ośmieszające sam opłatek. Przy okazji zawsze się dziwię, że hierarchowie kościelni różnych szczebli dzielą się opłatkiem z wojującymi ateistami z SLD czy teraz z tzw. Ruchu Palikota, bo pewnie do tego dojdzie! Ale co innego spotkanie wigilijne w gronie absolwentów Liceum.

W rezultacie pozytywnych działań apolitycznego zarządu stowarzyszenia gwarantuję, że wszyscy uczestniczyli w tym spotkaniu wigilijnym bez przymusu politycznego i może dlatego byli bardzo zadowoleni. Szkoda, że znowu nie zaszczyciła swoją obecnością spotkania, jak nie patrząc, jedynego działającego stowarzyszenia absolwentów naszego liceum, tj. I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej obecna pani dyrektor.

Kol. Lidia Gajowiec zapewniła teksty najpopularniejszych kolęd, które wszyscy odśpiewali. Akompaniowała kol. Barbara Rozmus, co prawda prawnik-sędzia, ale przecież siostra prof. od śpiewu Leszka Rozmusa.

Zobacz także pieczonki stowarzyszenia oraz tłusty czwartek, a także następnym razem, jeżeli jesteś absolwentem naszego liceum przyjdź ze znajomymi na spotkanie. Zaprasza w imieniu zarządu stowarzyszenia przewodnicząca Elżbieta Boruszewska.

z koleżeńskim pozdrowieniem Grzegorz


 

Komentarze

2 komentarze do “Stowarzyszenie Absolwentów I LO”

  1. informator, 22 gru 2011 o 17:52

    W 14 sekundzie jest najlepsze: http://www.youtube.com/watch?v=Blm_wMshpUQ

  2. Michał, 25 gru 2011 o 11:47

    Muszę przyznać, że czasami jest Pan jasnowidzem Panie Grzegorzu. Przecież tą Nowicką od Palikota i hierarchę Nycza Pan przewidział jak na dłoni. Brawo.

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie