A. Duda w Dąbrowie Górniczej

Kategorie: Aktualności   | 9 lipca, 2020

Trochę staję się monotematyczny, ale sytuacja tego wymaga. Tym bardziej, że wreszcie jakiś nielewicowy, urzędujący Prezydent Polski odwiedza nasze miasto Dąbrowę Górniczą. I dzieje się to trzy dni przed II turą wyborów na Prezydenta RP, czyli docenia znaczenie Zagłębia Dąbrowskiego. W pewnym sensie od wyników tych wyborów zależy, tak górnolotnie pisząc, zwycięstwo dobra nad złem, zwycięstwo naszych konserwatywnych wartości chrześcijańskich nad eurolewackim nurtem totalnej opozycji. Zwycięstwo Rodziny nad agresywną i w przyszłości prawdopodobnie bezwzględną ideologią LGTB. Etc.

Zacytuję wpis z internetu:

Trzaskowski to zwolennik promowanego przez lewactwo agresywnego lobby LGBT. To człowiek zorientowany na Brukselę i wytyczne przychodzące stamtąd. Andrzej Duda – przy wszystkich zastrzeżeniach, jakie można mieć do niego – będzie stał na straży wartości patriotycznych i narodowych. Dla polskiego patrioty nie ma wyboru – albo Duda, albo sukces totalnej opozycji spod znaku eurokołchozu i eurolewactwa.”.

Obok jeszcze fragmenty z ostatniej książki (2019) Waldemara Łysiaka: „Na łamach 8 Ruch Oporu” z felietonikiem dot. tego LGTB. Polecam całą książkę!

Pan Andrzej Duda odwiedził w ramach kampanii wyborczej targ przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego na Redenie. Mimo wczesnej godziny witały go tłumy Mieszkańców naszego Miasta. Byłem zaskoczony tak przyjaznym powitaniem w tym zlewicowanym mieście. Jacyś przeciwnicy raczyli się ujawnić dopiero po jego odjeździe, gdy się trochę przerzedziło. Mieli jakieś hasło o ekologii, co w kontekście słynnego zrzutu ścieków w Warszawie do Wisły jest dobrym dowcipem.

Co do targu, to po dwudziestu z hakiem latach, udało się miastu w tamtym roku wyprostować sprawy własności terenu i można przewidywać i planować zdecydowaną poprawę jego infrastruktury, w tym warunków zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Wydaje się, że otwarta na to jest także strona prezydencka w naszym mieście. Mam nadzieję, że wtopy, jak z targowiskiem miejskim na ul. Tysiąclecia w Gołonogu za kadencji Prezydenta Z. Podrazy (SLD) nie będzie! Myślę, że w tej sytuacji, po wizycie Prezydenta Polski, nie ma odwrotu od poprawy stanu targowiska na Redenie. Tak swoją drogą zabiegałem o to zawsze, już od kadencji 2006-2010, jako radny Rady Miejskiej.

Komentarze

Zostaw komentarz
Ta strona wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to opuść stronę lub wyłącz obsługę plików cookie w przeglądarce. Więcej informacji o plikach cookie znajdziesz na tej stronie